Provozovna střed města OC Plaza

Provozovna se nachází v suterénu OC Plaza, první jednotka při vstupu z garáží, případně ze vchodu spojovacím tunelem mezi garáží a OC. Vchod do tunelu je přes silnici od hlavního vchodu směrem ke garáži. Vyjdete přímo u našeho studia.

Vlevo hlavní vchod do OC a v pravo vchod do spojovací chodby k soláriu Za dveřmi jste v chodbě mezi výtahem a solárním studiem Zde vyjdete a vlevo za dveřmi je již solárium A jste u studia
Vlevo hlavní vchod do OC a v pravo vchod do spojovací chodby k soláriu. Za dveřmi jste v chodbě mezi výtahem a solárním studiem. Zde vyjdete a vlevo za dveřmi je již solárium. A jste u studia.

OC Plaza - Mapa Otevírací doba:

  • Každý den od 9.00 do 21.00 hod. včetně víkendů a svátků.

Parkování:

  • Velkou předností tohoto studia, je výborná možnost parkování a navíc zdarma.OC Plaza disponuje vlastním čtyřpatrovým parkovacím domem, kde jsou 3 hodiny parkování zdarma a vždy zde naleznete místo! Od vozu k výtahu to máte cca 30 kroků a od výtahu do provozovny také. Jsme první jednotka od vstupu z garáží. Ať v garáži zaparkujete kdekoliv, máte to cca 60 kroků až do studia!!
Pohled z garáží na výtahy Sjedete výtahem do suterénu Od výtahu je to pár kroků k soláriu (za skleněnými dveřmi) A jste přímo u solária Pohled zpět k výtaju
Pohled z garáží na výtahy. Sjedete výtahem do suterénu. Od výtahu je to pár kroků k soláriu (za skleněnými dveřmi). A jste přímo u solária. Pohled zpět k výtaju.

Telefon: 777 251 252, ( zde se můžete i objednat ).
Email na majitele: studiovisage@email.cz ( pište nám své nápady, připomínky, stížnosti ). Za každý podnět budeme rádi.
Možnost objednávek: ano
Bonusový systém: ano
Zvýhodněné permanentky: ano
Počet solárií: 5 strojů, z toho 4 stroje horizontální ( na ležení ) a 1 stroj vertikální ( na stání ).
Klimatizované prostory: ano

OC Plaza 1 OC Plaza 2 OC Plaza 3 OC Plaza 4 OC Plaza 5 OC Plaza 6

Kabina č. 1

Ergoline Affinity 600s - s Twin power technologií

46ks UV lamp, 3 obličejové zářiče s ultra performance technologií, prvotřídní hudební zážitek 3D sound včetně subwooferu s možností výběru z vnitřní paměti solária, studio zvuku, nebo přípojka na vlastní MP3, Voice guide - zvukový průvodce a informace o opalování, Body Shape – velkorozměrové lehátko zaručuje relaxační zážitek z opalování, tlačítko start.

OC Plaza kabina 1 OC Plaza kabina 1 OC Plaza kabina 1

Kabina č. 2

Luxura V5 XLC intensive ( vertikální solárium – na stání )

42ks 180W trubic, délka 2m, tělový ventilátor, digitální displej, vnitřní osvětlení, počítadlo minut, tlačítko start, stereo reproduktory, subwoofer

OC Plaza kabina 2 OC Plaza kabina 2 OC Plaza kabina 2

Kabina č. 3

Ergoline Excellence 900 IQ

51 x 160W, 4x 500W obličejové výbojky, špičková ochranná patentovaná skla ultra VIT 2.3, 10x 25W opalovač ramen, krku a hlavy, aqua & aroma- vodní mlha s aroma fresch navozují wellnes efekt a neutraluzuje typický zápachu ultrafialového záření po opalování prostřednictvím speciálních komponentů v kapalinové mlze, vibra sound, voice guide – mluvený průvodce a info o opalování, klimatronic, automatická plynulá regulace teploty, počítadlo času, tlačítko start.

OC Plaza kabina 3 OC Plaza kabina 3 OC Plaza kabina 3

Kabina č. 4

Ergoline Prestige 990s dynamic power plus

52 x 200W, 4x 520W obličejové výbojky, 2x 220W opalovač ramen, Obrovský opalovací tunel s extra širokou Multi Relax akrylovou deskou, Climatronic Plus – nastavte si stabilní teplotu po celou dobu opalování, Aqua Fresh & Aroma funkce zpříjemní opalování a navodí wellnes efekt a neutraluzuje typický zápachu ultrafialového záření po opalování prostřednictvím speciálních komponentů v kapalinové mlze, nový 3D-Sound System s MP3 přípojkou a SD-Cars Slotem změní PRESTIGE Sérii na koncertní síň s vlastním programem, mluvený průvodce - Voice Guide vám usnadní obsluhu, tlačítko start.

OC Plaza kabina 4 OC Plaza kabina 4 OC Plaza kabina 4 OC Plaza kabina 4 OC Plaza kabina 4

Kabina č. 5

Ergoline Evolution 575 Turbo power / UV + Collagen

Absolutní novinka. Osazeno trubicemi smartsun od společnosti Ergoline. Tyto trubice obsahují UV světlo, které způsobí vaší pigmentaci a zároveň červené světlo, které mimo jiné aktivuje v organizmu tvorbu přírodního kolagenu. Navíc ještě osazeno UV trubicemi, které znásobí Vaše krásné opálení. 17 x 160W smartsun UV + collagen, 17 x 180W smartsun UV+collagen, 15x 25W smartsun UV+collagen, 43x 25W UV utra VIT max, aqua & aroma- vodní mlha s aroma fresch navozují wellnes efekt a neutraluzuje typický zápachu ultrafialového záření po opalování prostřednictvím speciálních komponentů v kapalinové mlze, vibra sound, voice guide – mluvený průvodce a info o opalování, klimatronic, automatická plynulá regulace teploty, počítadlo času, tlačítko start.

OC Plaza kabina 5 OC Plaza kabina 5 OC Plaza kabina 5 OC Plaza kabina 5 OC Plaza kabina 5

 

Kolagenové světlo:

  • Podporuje krevní oběh a okysličení organizmu, hloubkově regeneruje kůži
  • Stimuluje tvorbu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové a tím zpomaluje stárnutí pokožky
  • Redukuje vrásky, pigmetové skvrnky, strie a vyhlazuje pokožku
  • Zužueje poŕy a rozjasňuje pleť, která je poté hladší a jemnější

UV světlo:

  • Podporuje pigmentaci kůže a opálení pokožky
  • Má biopozitivní efekt
  • Podporuje tvorbu vitamínu D
  • Působí proti akne, lupence, osteoporóze, měknutí kostí, depresím, cukrovce atd.
 
 
Solária Ergoline Všechna práva vyhrazena, Studiovisage.info | Webdesign V.Chalupník