Solární kosmetika

Solární kosmetika je určena, pokud výrobce nestanoví jinak, výhradně pro opalování v soláriu. Hlavní faktor při používání kosmetiky je docílení vyššího a trvalejšího efektu zhnědnutí pokožky. Dalším faktorem je snaha dodat pokožce látky, které ji v rámci péče o pleť zvlhčují a zajišťují její vitalitu a pružnost. Existuje spousta druhů a konzistencí (olej, mléko, krém, gel, pěna..) těchto preparátů. V zásadě se dělí na přípravky určené k ošetření pleti před opalováním a po opalování. Přípravky, které se používají před sluněním, obsahují velké množství látek, které podporují tvorbu melaninu. Klienti studií mají možnost vyzkoušet si některé druhy kosmetiky a reakci své pokožky použitím jednorázových vzorků. Více ve článku: Proč používat solární kosmetiku?

Ve studiích STUDIA VISAGE máte k dispozici na výběr z několika světových výrobců solární kosmetiky a školená obsluha Vám vždy doporučí, na základě Vašich požadavků a možností, to nejlepší řešení. Seznam základní solární kosmetiky, které prodáváme v našich studiích a popis, účinek, význam jednotlivých složek, které solární kosmetika obsahuje.

Na provozovnách jsou dále k dispozici brožury s většinou produktů námi nabízené solární kosmetiky, které si můžete k prostudování i zapůjčit domů, nebo si podle nich na místě v klidu vybrat.

 
 
Solária Ergoline Všechna práva vyhrazena, Studiovisage.info | Webdesign V.Chalupník